Jump to content

Welcome to WESTCSTRIKE - The Next Generation !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Păreri despre comunitate !

- - - - -

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Echo.!. ♛

Echo.!. ♛

Support Tehnic

• SysOP
  • 243 posts
  • LocationGiurgiu
  • Time Online: 9d 23h 55m 39s

In acest topic isi pot lasa Membrii nostrii parerile lor despre Comunitate! 

• Suntem o comunitate nouă , cu un potenţial dornic de a construi cât şi reconstrui alături de toţi doritorii.

• Ne-am înfiinţat în data de 28-September 2018, orice început este dificil, dar suntem o echipă care gândim pozitiv şi capabili de a face multe lucruri alături de persoanele potrivite.
• Această comunitate a fost deschisă în speranţa că putem arăta ceva diferit, sperăm să reuşim lucrul respectiv, avănd în vedere că în ziua de astăzi există persoane care ştiu să facă doar rău, însă "vorba multă sărăcia omului", dorim din răul care ne-a fost făcut în trecut, să fie o motivare de viitor.
• Aşteptăm noi păreri de la voi, despre tema la forum, orice părere este binevenită şi dintotdeauna va fi.

• aL3cS, West, Adelina and 1 other like this

SUPPORT TEHNIC @ WESTCSTRIKE.RO !

Orice problema intampinati nu ezitati sa ma contactati , incerc sa va ofer cel mai rapid si eficient ajutor .

NU imi trimiteti mesaj privat daca doriti grad / upgrade.
NU imi trimiteti mesaj Echo,raspuzi,raspund cand pot.

NU imi trimeteti mesaj cu chesti inutile..   

O2Sd1qE.png

West

West

Advanced Member

• Fondators
  • 277 posts
  • Time Online: 7d 7m 23s

:wub:  :wub:

• Echo.!. ♛ and pFULCRUMq like this

9KUTQRu.png

cicerone

cicerone

Founders WESTCSTRIKE.RO

• Administrators
  • 258 posts
  • LocationRomania, Bucuresti

:ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

• pFULCRUMq likes this

Adelina

Adelina

Regina

• Banned
  • PipPip
  • 26 posts
❤❤❤❤❤❤❤
  • Echo.!. ♛ likes this

pFULCRUMq

pFULCRUMq

Member

• Banned
  • PipPip
  • 48 posts

dd.png

• Echo.!. ♛ likes this

M3t3or

M3t3or

Admin Respawn

• Fondators
  • 16 posts
  • LocationUK
  • Time Online: 1d 4h 51m 57s

Daca nu va  place aceasta Comunitate va invitam pe restu Comunitatii e un fel de ramura a noastra .. saracie.ro   ...Mopva-sustine.net westpacanele.edu sau chiar si CiceroneVsClopotnita.org ..... Va multumim

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users