Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BUN VENIT

Vă urăm un călduros bun venit alături!

Te așteptăm cu un topic de prezentare, fă-te cunoscut în rândul utilizatorilor !

TS.WESTCSTRIKE.RO

Vino alături de noi pe TeamSpeak !
Te așteptăm alături de noi : ts.westcstrike.ro

Descarcă clientul de joc

WESTCSTRIKE.RO îți pune la dispoziție un client de Counter-Strike optimizat pentru FPS-uri, fără resurse inutile în el, fără viruși, conține boți și este alternativa perfectă pentru jucătorii ce nu dețin jocul pe platforma Steam.

Sign in to follow this  
BebaTruca

Propunere- remove "echilibrare echipe"

Recommended Posts

Nick : BebaTruca
Grad: Manager
Propunere/ sugestie : Propun sa inlaturam echilibrarea de echipe
Detalii : Din cauza plug-in ului de cate ori avem jucatori vip online ( inclusiv eu) cand incerc sa intru intr-o echipa in care sunt mai putini vip, sunt automat mutata in echipa in care sunt mai putini jucatori (indiferent de cati vip sunt).
Alte precizari : Nu cred ca e atat de greu ca jucatorii vip sa respecte regulamentul. 

Daca cineva vrea sa spuna sa mut eu jucatorii vip, am incercat de multe ori, deoarece mi se cere pe server de catre alti jucatori, si indiferent ca o fac, imi sunt mutati automat la loc. 

Screenshot : poza preluata de la plangerea unui jucator.

About balance plugin is move any player/members to balance teams 
Last person who join game will be moved to balance teams 

If you move that person to other team that why he moved back because he just join game 

Telling true I do know is hard to balance teams because off event 
But members who have VIP access should balance teams 
But like we all know that not happening because my opinion is all about score :///
witch should not happened all members should think not only about score but and others 

I tell true I never choose teams I do not care what team i play 
that why i not using /t /ct
if any members press m and then join team they will join auto to the game in that option if need to balance team they will be moved first from the list 

But will see what members thinks if they decide  to remove this I do not mind 

din punctul meu de vedere nu trebuie inlaturat, trebuie pusa o conditie cum admin, sa nu fie mutati, este mai simplu

In cazul meu de exemplu nu pot sa vad VIP-ul fiind la tero si nu stiu exact cati sunt intr-o echipa, de multe ori nu stai sa vezi cine intra si nu faci verificarea la 5 minute. Asa ca se intampla sa fiie si 5 vip-uri intr-o echipa.

EU nu detin vip, sunt un simplu moderator.

vip-ul la tero nu il arata deoarece cs-ul a fost "prevazut" cu vip doar la ct, este posibil sa fie modificat ceva in plugin sa arate si la t, nu neg