Jump to content

Photo

Reclamatie sLk

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

OFFLINE   MadMax

MadMax

Newbie

• Members
Threads
1
  •   Member Number:
    2150
    • Time Online: 36m 43s

Nick : RN | MadMax eslPUBG
    Nick Admin : sLk
    Data : 08.06.2020
    Motiv : adminul a facut poze dupa ce si-a luat un hs, poze pe care nu le-am gasit in cs strike, i-am cerut sa intre tw13 sa vada ca nu am nimic, deoarece nu poti sterge ceva ce face parte din joc atunci cand esti on, dar el avand probabil o experiență mica de adminat nu a stiut acest lucru, si am primit ban pe nedrept. Nu cer remove, sau orice altceva, cer instruirea adminilor, imi putea cere wg, putea sa dea blind, sau sa intre tw, demo putea face insa nu a dorit.
    Dovda: Sa vad ce dovada avea el ca am wall :D

Update: am incercat sa intru cu steam-ul, sa ii explic lui slk, cum se admineaza, insa am ban ip...sooo

OFFLINE   sLK

sLK

Newbie

• Members
    Threads
    2
  •   Member Number:
    2107
    • Time Online: 43m 29s

Pai stai, stai, stai asa..

Problema era in felul urmator, eu ti-am facut poze si dupa 6, 7 minute de stat pe degeaba, "cautand" pozele bine inteles ai venit cu afirmatia ca nu le gasesti, ceea ce se este foarte imposibil.

Si daca tot ai STEAM,  de ce n-ai jucat STEAM ON inca de la inceput?

Pozele mereu s-au gasit in cstrike, n-am auzit si nici nu mi s-a intamplat sa nu apara, fix cand erai cu ochii pe gramada aia de playeri. Eu n-am stat sa-ti fac demo sau ceva, ti-am facut poze si te-am banat pentru nereprezentare de poze.

Daca fondatorii decid sa-ti dea unban, foarte bine.. Da cum am zis e cam imposibil ! Eu imi asum asta in caz ca vor sa mi dea remove :)

Ti-am dat ban cu motivul sa le pui pe forum, pozele trebuiau sa existe undeva :)

P.S: Dupa ce ai iesit si ai intrat STEAM ON, e logic ca nu ti mai faceam alte poze, nu? :))) N-avea sens, pozele ma interesau atunci pe moment mai ales ca tu puteai sa l fi oprit deja, eu v-am zis cum decideti voi.. Eu imi asum

Si referitor la experienta de adminat, nu cred ca ai mai mare ca mine.. Si nu cred ca tu ai avut mai multe comunitati si servere de gaming ca mine! O seara placuta

OFFLINE   Aliynove

Aliynove

Newbie

• Members
    Threads
    1
  •   Member Number:
    2146
    • Time Online: 1h 23m 43s

a

OFFLINE   cocaiᴎe͎&cav̶iaя

cocaiᴎe͎&cav̶iaя

Detinator Respawn | Forum Management

• Community Creators
    Threads
    29
  •   Member Number:
    989
    • Time Online: 51d 3h 42m 51s

@Aliynove you are not allowed to post on a report that you are not involved. Read the forum rules. 

• Aliynove likes this

Drinking Rum before 10:00 AM makes you a PIRATE not an ALCOHOLIC

UsmUITR.png

OFFLINE   MadMax

MadMax

Newbie

• Members
    Threads
    1
  •   Member Number:
    2150
    • Time Online: 36m 43s

In primul rand deja aberezi, 6-7 minute? Te-a cam frustrat ca ti-am dat cap si ai ramas fara notiunea timpului, au fost 2 minute dupa ceas, in care m-am uitat dupa poze, ca nu înțelegeam de ce nu le gasesc, problema e ca atunci cand te crezi bun, in cazul de fata, tu, si vine cineva care joaca poate mai bine decat tine, apare aceasta frustrare care nu este concepută de creier, astfel la 10-15 secunde după ce te-am omorat ai facut ss, si am intrat spec (am iesit pe voi doi si v-ati luat cap amandoi la intrarea dinspre tunel eu dand rush) la 10-15 secunde, cand am ajuns sa trag spre afk de la tero, ai facut pozele, ai intrebat "poti sa le dai nu?" Si am zis da, normal, am lasat jocul in bara, am intrat in cs strike, asta nu a durat mai mult de 30 de secunde, am cautat in toate fisierele de acolo si nu am gasit pozele, apoi m-am intors si am zis "man, poti intra pe tw13, ca nu gasesc pozele" la care m-ai luat in ras spunand "le-ai sters", ti-am spus "ma mai uit odata, poate sunt eu chior" doar ca pozele nu erau, acceptam orice fel de test, nu imi era de 5 poze

Tu spui 6-7 minute, dar era server-ul full, si erau inca 2 admini (pepsi si ceva fata) sau chiar 3 admini, cele 2 minute nu au fost 7, nu inteleg de ce minti pentru a te scoate din situatia asta?! Ca tot ai zis, vreau o dovada in care se vad cele "6-7 minute" in care cautam eu pozele, sau un demo, pe care il făceai in cele 10 secunde cand erai frustrat ca ai murit care sa ateste ca aveam aim sau wall sau pentru ce mi-ai dat tu ban. Neavand toate acestea vei avea din partea mea cate o reclamație pe zi pana ti se va scoate adminul, pentru ca si eu am luat ban pe degeaba cum s-ar spune, il salut pe EzekeN pe care il stiu de atâta timp si sunt sigur ca a fost admin si la mine pe server acum 2-3 ani, si slk sa nu ma înțelegi gresit, dar frustraile nu le amesteci cu deciziile luate. Astept un raspuns si unban.

OFFLINE   EzekeN. # FMM

EzekeN. # FMM

Newbie

• Members
    Threads
    1
  •   Member Number:
    2013
    • Time Online: 2h 50m 16s

Trebuia sa dai pozele, vrajeala ieftina nu la gasesc in csstrike!

Ramai banat! T/C

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users