Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BUN VENIT

Vă urăm un călduros bun venit alături!

Te așteptăm cu un topic de prezentare, fă-te cunoscut în rândul utilizatorilor !

TS.WESTCSTRIKE.RO

Vino alături de noi pe TeamSpeak !
Te așteptăm alături de noi : ts.westcstrike.ro

Descarcă clientul de joc

WESTCSTRIKE.RO îți pune la dispoziție un client de Counter-Strike optimizat pentru FPS-uri, fără resurse inutile în el, fără viruși, conține boți și este alternativa perfectă pentru jucătorii ce nu dețin jocul pe platforma Steam.

BandiT

Cerere plugins

Recommended Posts

Salut, as dori si eu un plugin de refill pentru serverul meu, adica cand omori un om sa iti incarce full incarcatorul, si tot odata un plugin de restrictionare a smoke-ului daca are cineva, plus exista vreun plugin care la ora 00 schimba mapa direct in dust2 pana la 8 dimineata ?

Am incercat pt refill cele de pe alien dar nu merge si altele, daca cineva ma poate ajuta cu aceste pluginuri ar fi, super.

Imi cer scuze daca am postatbin sectiunea greista sau fata model, dar nu am gasit alt loc mai potrvit ca asta.

Hi , im not sure if i understand everything 

I understand you want a plugin make hp full when you kill someone , a plugin to remove smoke grenade  and a plugin to change a map to de_dust2 between 00-8 am

this is what you want ???

EDIT : i resolved with smoke and refull, now what’s left that plgin change the map on dust2 to 00-08

About that plugin , i cant find like that plugin or similar to it ...........  just you can set cvar mp_timelimit 600 , 10 hours 

but im still searching about it and if you find it , i will post it here ! 

Uite aici plugin-ul despre care vorbeai pentru serverul tau in caz ca mai ai nevoie de el sau care il doreste sa il puna pe server.

Nume Plugin: Server_Task 2.0

Descriere: Trimite comenzi in consola jocului

Instalare:

server_task.sma -> amxmodx/scripting

server_task.amxx -> amxmodx/plugins

server_task.ini -> amxmodx/configs

Se trece server_task.amxx in configs/plugins.ini

Link Download: Girlshare , Mediafire 

Nota: Poti modifica server_task.ini dupa placul vostru! Am lasat un mic exemplu in el, de acolo puteti face ceva frumos cu el!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...