PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



( Respins ) Request Admin


eNd?!
 Share

Recommended Posts

¤ Nickname : eNd?!
¤ Vârsta (De La 14 Ani In Sus): 20 ani
¤ De unde a-ti aflat despre noi? : Cautam un server de zm pe gametracker si am dat de voi, dar cred ca stiu serverul si de pe alta comunitate pe care ati fost afiliati.
¤ Locația ta: Craiova
¤ Experiență ca Admin: 2 luni in ultimul an si cam vreo 4 ani adunat.
¤ Poți să  joci între orele 22:00 până la 12:00 PM: De obicei joc seara dupa pana spre dimineata.
¤ Link-ul orelor pe care le-ați jucat pe server (Click aicia..) trebuie să vă scrieți numele de utilizator : Pe Gametracker arata 10 ore in momentul de fata, dar nu este actualizat.
¤ Motivul ca doriți să fiți Admin Pe Server BestZm : Sincer, mi-a placut serverul, si cum nu am mai jucat un zm bun de ceva timp am zis sa imi incerc norocul.

¤  Parola (o gasesti in regulament) :  Aedon:x-X-X

Link to comment
Share on other sites

Nu ai orele necesare nici măcar pentru tag.

Contra.

Link to comment
Share on other sites

Pro dar activ te vreau 

Link to comment
Share on other sites

                                                                                            

scuze nu ai ore Suficiente, mai fai niste ore si mai vedem.. pana atunci scuze Ramane :respins2:

                                                                         :TopicClosed:

                                                                          PRO Pentru Regulament !

Link to comment
Share on other sites

  • ^Gabi^WCS changed the title to ( Respins ) Request Admin
  • ^Gabi^WCS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer