PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



[ZM] [ Rezolvat ] Cerere Unban PainzZ


PainzZ
 Share

Recommended Posts

¤ Nume: PainzZ

¤ IP (whatismyipaddress.com) 37.201.118.90

¤ Motivul: Nu stiu

¤ Adminul care te-a banat: ABC cu siguranta, si pentru ca nu exista sectiune pentru alte detalii etc, doresc sa precizez ca adminu ABC face tot ce este in favoarea lui, a-si dori sa vad si eu motivul penru care am primit ban, nu se vede in logurile din consola dar el e singurul care imi putea da ban pentru ca era singurul admin on la ora acea si eu am iesit de pe server pentru ca erau favorizarii cu adminul "ABC". 

¤ Ora/data: ora nu stiu exact dar cred ca am fost banat intre 22:00 - 23:00. data de 05.09.2022

¤ Dovada (screenshot sau demo): https://imgur.com/a/pqwhGIg

tin sa precizez ca sunt steam on si acesta este id-ul meu: STEAM_0:0:2095190

Sper sa se ia masuri ca nu este ok cea ce face acest admin! Nici in ban-list nu sunt, dar in Ftp se poate observa destul de clar ca el mia oferit ban, daca nu se i-au masuri am sa imi caut alt server chiar daca m-am cam atasat de acest server!

 

Link to comment
Share on other sites

Da, intradevar ai drepotate?. in primul rand banul tau a fost dat pentru 300 minute nu permanent deci aceasta cerere de unban este TOTAL inutila. Iar ban-ul a fost dat dupa ce ti-am spus frumos sa incetezi cu limbajul licentios si arogant de nenumarate ori, dupa ce ai primit si gag. Al doilea punct de vedere, daca ai vre-o reclamatie de facut te astept pe categoria reclamati. Cer T./C. deoarece acest topic este total inutil.

Link to comment
Share on other sites

Când ajung de la muncă o să mă uit în loguri la chat. Daca e adevărat că ai adus injurii și ai vorbit urat in mod repetat, după ce ai fost atenționat, nu vad problema. Dar după cum am spus, revin după ce ajung acasă.

Link to comment
Share on other sites

În primul rand nu am de unde sa știu cât timp mi-a fost acordat ban-ul pentru ca se vede în dovada adusa de mine ca nu se precizează acest lucru nu făceam cerere dacă știam ca nu este permanent, într-adevăr nu am avut un limbaj tocmai adecvat și mi-ai acordat prima data 5 minute gag și după ți-am zis ca ești inutil ca era un jucător care a dat retry pentru ca era zombi, după ce ți-am spus ca ești inutil am ieșit de pe server și am încercat sa reintru după aproximativ o ora dar nu am reușit. 

Link to comment
Share on other sites

 

L 09/05/2022 - 21:27:43: [ 37.201.118.90 | STEAM_0:0:2095190 ] PainzZ: ciprian sparge lm

L 09/05/2022 - 21:28:45: [ 37.201.118.90 | STEAM_0:0:2095190 ] *DEAD* PainzZ: coaie sa mor de nu esti degeaba pe server.

si ai vrea adminul sa viseze ca cineva sparge lm? Nu ca ii iau apararea. putea sa ii dea slay (nu m-am uitat daca i-a dat sau nu) dar daca cineva pe care nu il stii zice asa, cand de fapt nu e adevarat...tot aiurea e. Si nu risca nimeni.

L 09/05/2022 - 22:38:15: [ 37.201.118.90 | STEAM_0:0:2095190 ] PainzZ: ce jeg esti

L 09/05/2022 - 22:38:52: [ 37.201.118.90 | STEAM_0:0:2095190 ] PainzZ: ce muist poti fi tu

L 09/05/2022 - 22:39:45: [admincmd.amxx] Cmd: "Abc<8826><STEAM_0:1:664688992><>" ban "37.201.118.90" (minutes "300") (reason "limbaj.neadecvat")

Mai zic ceva? nu mai zic.

A trecut banul oricum si poate de acum o sa fii mai calm. 

Daca crezi ca te descurci mai bine ca admin, poti face cerere de admin dupa ce-ti mai revizuiesti vocabularul si astfel arati ca esti cababil sa faci ceva nu doar sa arunci cu vorbe.

 

Case closed.

peace.

Link to comment
Share on other sites

  • demySek @ WCS changed the title to [ZM] [ Rezolvat ] Cerere Unban PainzZ
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer