PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



[ZM] Propunere server


Recommended Posts

Salut,

     Propun limitarea infection bomb-ului la 1 pe runda deoarece este prea buna, sau un anumit cooldown in cumpararea acestuia iar in acelasi timp doar un antidot pe runda la zombie. 

     Sper sa se poata faca ceva in privinta asta.

Link to comment
Share on other sites

Uite..cooldown la cumpărare nu ne-am gândit până acum...limitarea antidotului poate fi făcută și așa,

Cum ar fi sa nu poți să îți iei antidot înainte să treacă 1 minut din runda, și să nu poți mai repede 30 secunde după ce ai fost infectat. 

Bombele să aibă 1 minut cooldown de cumparare.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic să faceți modificări la mai multe cum ar fi

Madness diferența de cumpărare sa fie de peste 10secunde (sau decideți voi)

Infection he 1 de la shop +cea de la respawn care o are boomer-ul

Antidot doar unu pe runda 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara , vin si eu cu un reply la acest topic deoarce chiar am vrut sa propun aceste lucruri , sa diminuam accesul la bombe si antidot . Pe langa acestea am mai observat un lucru , si tin sa mentionez ca este strict parerea mea , din cauza numarului mare de amo pe care majoritatea il au , se spameaza foarte mult armura , deci foarte greu in a infecta , fapt ce duce la dorinta de folosire a bombelor ! Ar fi o propunere , nu stiu daca buna sau rea , de restrictionare a armurii , atunci nici player-ii nu vor mai folosii atat de mult bombele . Va multumesc pentru atentie!

Link to comment
Share on other sites

Limitări peste limitări, exista gas mask pentru he URI, iar despre armura nush ce sa zic unii poate pot spama alții nu, aici tine și de skill ul de joc 

Link to comment
Share on other sites

  • Bițzu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer