PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



Propunere


Recommended Posts

Mai revin cu o chestie poate zice ca sunt depedent

Dar inainte de a da admin la cineva va rog frumos sa ii supuneti la un test de comenzi si alte chesti deja am 2 admini cara ma roaga sa le trimit comenzile ca nu le stiu

Daca e nevoie vin cu probe contrare!

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Radu Suciu said:

Mai revin cu o chestie poate zice ca sunt depedent

Dar inainte de a da admin la cineva va rog frumos sa ii supuneti la un test de comenzi si alte chesti deja am 2 admini cara ma roaga sa le trimit comenzile ca nu le stiu

Daca e nevoie vin cu probe contrare!

Multumesc !

Așteptăm dovezi 

Link to comment
Share on other sites

Ba nu stiu ce sa zic, dar nu ar trebui sa punem problema astfel,, normal si corect atunci cand faci cerere de admin trebuie sa ai habar macar 70% cu ce se mananca
Dar si daca sunt admini noi sau poate mai tineri decat suntem noi, ar trebui sa ii ajutam sa evolueze, sa ii ajutam in a deveni cat mai buni in adminarea serverului. Parerea mea
Nu vad nimic gresit in a intreba unele comenzi sau ce harti sunt jucate si favorite de playeri.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ptm 70% dar chiar nici o comanda sa nu sti si sa iei grad.....hai ca deja e bataie de joc

 

Link to comment
Share on other sites

Umm..mă scuzi, vine votează cererile de admin? Și dacă nu știe, poate învăța..doar sa vrea să facă bine.

Link to comment
Share on other sites

  • Bițzu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer