PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



Propunere


uNuLuX
 Share

Recommended Posts

Salut

Propun sa se modifice timpul de asteptare cand vrei sa cumperi un mod la inceput de mapa, 5 runde e foarte mult.. de cele mai multe ori se trece de 15 minute din mapa pana se se poata cumpara primul mod si nu exagerez, nu stiu daca doar eu am patit dar treceau si 3 runde iar noi mai trebuia sa asteptam tot 2 runde sa putem cumpara 

Am vazut mai multe persoane de pe server ca se plang de treaba asta deci m-am gandit sa vin cu o propunerea de a se modifica.

Chiar daca dupa ce trec cele 5 runde si mai trebuie sa astepti doar 2 pentru a cumpara iar mod  (daca am vazut bine) de obicei sunt 4-5 jucatori pe mapa care vor sa cumpere iar sansele ca tu sa primesti un mod de la server sunt foarte mici (aproape nule) spun asta pentru ca de cand ma joc pe server nu am primit vreun mod de la server. Inteleg ca restrictia a fost introdusa pentru a nu se face spam la moduri dar cred ca mai bine ar s-ar introduce o restrictie pentru fiecare jucator in parte decat asa.

A doua propunere ar fi adaugarea unui plugin prin care un zombie poate trece printr-un alt zombie (valabil si la human) prin apasarea tastei E sau fara, pentru a nu se mai face block in anumite situatii (tuneluri sau usa pe anumite mape) 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutari !! 

Nu stiu ce sa zic de aceste  propuneri, toate aceste restrictii au fost puse exact cum ai spus si tu pentru spam-ul pe moduri care era exagerat la acel moment.
Serverul merge bine cu aceste modificari aduse in prezent, a dat si mod am vazut eu personal.. si se pot si cumpara( daca joci cel putin 2-3 mape apuci lejer sa cumperi mod)
Cea cu trecerea prin jucatori e discutabila ( daca considera demy ca trebuie)

Apropo de propuneri ( sa nu va mai aud cu propuneri de genu : vip gratis la admini( e suficient ca se da grad,daca se vrea juca la un alt nivel atunci trebuie sa plateasca fiecare) serverul nu se tine cu aer sau doar cu  bani din buzunarul fondatorilor, desi baietii chiar baga pentru ca serverul sa mearga in continuare ),  fara propuneri cu arme de nu stiu ce fel sau alte de astea, s-au facut suficiente update-uri care au adus un rezultat pozitiv serverului, cand o sa fie cazul de update are cine sa se ocupe de asta. 

  In concluzie este strict parerea mea si sunt contra acestor propuneri.

                                              
                  Multumesc !
                                                                                                                                                                                                                                                  Semnat : ptm

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, stiu ca au mai fost probleme cu modurile iar acum s au linistit treburile hai sa le lasam asa (contra)

dar la a doua propunere sunt pro cu toate ca nu stii la cine dai dmg daca vin 2 sau mai multi  zm pe tine 

Link to comment
Share on other sites

Respins.

Motiv: sau făcut aceste restricții din cauza spamului fiind dat că se lua mod fix din prima rundă cum se schimbă mapa și se lua moduri la fiecare 2 runde. Cum e pus acum e pus bine. 

La cea de a doua propunere cred că sa mai fost un subiect de genul oricum o sa mai discut cu demy.

 

:tc:

Link to comment
Share on other sites

  • Bițzu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer