PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



[ZM] Propunere BAG98


BAG98
 Share

Recommended Posts

Salut

 

Zilele astea stateam si ma uitam pe server si din punctul meu de vedere lipsesc urmatoarele:

1. Knife ( knife pentru player-i ar trebui scris pe el numele server-ul + un mod pe knife mai finut si mai interesant (as spune eu).

2. Manusile (exact ce am spus mai sus la knife, ar trebui si aici un mod si scris undeva numele server-ului.

3.Armele ( aceeasi problema ca la primele 2 propuneri)

4.Mapele, sincer de cateva zile vad ca sunt foarte repetitive si devine plictisitor. Am intrat astazi pe gamebanana (sper ca nu supar pe nimeni ca am spus de site-ul asta) si am vazut multe mape pe care noi nu le avem sau cel putin eu nu le-am vazut la vot sau puse.

5 Arma M3 shotgun cred ca ar fii ok sa o bagam are mult dmg.

6 Zombie grenade si antidotul ar trebui reglate sa fie folosite per runda de maxim 1 sau 2 ori maxim. (pentru ca din punctul meu de vedere unii abuzeaza de el.)

7.Ammo pack : Ar trebui ridicat mai mult preturile la "Buy extra items" si scazut la castigarea "Ammo-ului" din cadouri si raspunsuri s-au omorat zombi , sa echilibram putin jocul.

8.Jet pack : Ar trebui pus in shop dar la un pret foarte ridicat si fie folosit maxim 3-5 runde apoi sa dispara.

Link to comment
Share on other sites

Mutat in categoria corespunzătoare.

Este o ideie ceea ce zici tu sa vedem și părerile celorlalți 

Link to comment
Share on other sites

5 Arma M3 shotgun cred ca ar fii ok sa o bagam are mult dmg.

 

Asta am pus, restul ti-am explicat ce si cum si de ce nu.

Link to comment
Share on other sites

  • Bițzu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer