PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



[Discutie] Drag abillity ITEM ZOMBIE


Recommended Posts

Am si eu o intrebare de ce din shopul de la zombie nu exista Drag Ability in care poti lua playerii cu asta ?  deoarece daca bagati chestia asta ar fi si un avantaj pentru cei care nu au VIP.

image.png.7a439313e9e6480f1a86883427f4cb92.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Allprogamer said:

Am si eu o intrebare de ce din shopul de la zombie nu exista Drag Ability in care poti lua playerii cu asta ?  deoarece daca bagati chestia asta ar fi si un avantaj pentru cei care nu au VIP.

image.png.7a439313e9e6480f1a86883427f4cb92.png

Probabil nu vor sa adauge și la cei care nu au vip, pentru a-i indemna mai mult la vip, ca pan la urma dacă se adaugă tot mai multe la playeri, scad beneficiile la vip

cred eu 

Link to comment
Share on other sites

Am mai avut băgata aceasta abilitate și este ok sa aiba toată lumea acces la ea. Exemplu: 5 jucători cu drag pe un singur survivor sau sniper și nu mai misca. Deci nu o vom mai adauaga pentru toți. Dar vorba aia "Cine știe ce va fi in viitor?"? momentan o sa resping propunerea ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer