PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



Propunere


Recommended Posts

1) sa punem beneficiile de la silver VIP in comanda /vip sau altundeva

2) cooldown la cumparat armor cum avem pe madness, daca un human cumpara cu bind e imposibil pentru zombie

Link to comment
Share on other sites

Am mai avut discuții despre cooldown-ul de la armura. O să vb cu teemo să vedem ce facem 

Link to comment
Share on other sites

Contra pentru a doua propunere.. 
 

Link to comment
Share on other sites

Contra pentru a doua propunere. Se poate da 260 damage sau mai mult daca dai in cap deci 260 armura se poate duce foarte usor si daca mai sunt si 2 zm pe 1 human e super usor sa fi infectat

Link to comment
Share on other sites

sami am demo unde dau cate 260 dmg headshot pe human si mai e 1 zm pe el si tot nu moare, asta folosind bind.
Intradevar se folosesc mult ammo in a face asta, cam nimeni nu o face, dar se poate abuza

Link to comment
Share on other sites

Respins. Aceste propuneri au mai fost făcute. Este limita de cumpărare la ammo până la 1k adică de maxim 5 ori. Dacă e un zm pe human normal că e greu dar dacă se pun 3-4 zm pe human îl infectează. Eu am intrat odată pe server și am făcut în 10minute 40kill-uri. Fiind doar zm deci nu cred că e imposibil

Link to comment
Share on other sites

  • Bițzu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer