PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



[ZM] Propunere Inlocuire "Red Lightning M4a1"


Recommended Posts

[RO]

Salut, dupa cum spune si titlul topicului, as dori sa va ganditi la inlocuirea extra itemului "Red Lightning M4a1" cu o arma mai "eficienta".

Dupa cum mi se pare, arma este foarte useless si nefolosita in mare parte de playeri.

Am eu niste idei de inlocuire cu una din armele urmatoare :

1. Rock Guitar (Galil) : Link aici

2. M4a1 Dark Knight (Galil) : Link aici

Astept parerea voastra, cred ca si voi sunteti deacord ca acest "Red Lightning M4a1" este nefolosit si nu este cumparat de playeri.

[EN]

Hello, as the title of the topic says, I would like you to think about replacing the extra item "Red Lightning M4a1" with a more "efficient" weapon.

As it seems to me, the weapon is very useless and largely unused by players.

I have some replacement ideas with one of the following weapons:

1. Rock Guitar (Galil) : Link aici

2. M4a1 Dark Knight (Galil) : Link aici

I'm waiting for your opinion, I think you also agree that this "Red Lightning M4a1" is unused and not bought by players.

Link to comment
Share on other sites

Daca e adevarat ca face 750 dmg dupa cum scrie in chat atunci nu vad de ce nu ar fii buna. Am folosit-o destul dupa ce a fost schimbata si mi s-a parut ok. Dar da, nu prea e folosita. Propun sa adaugam ce ai zis tu fara sa scoatem ce avem deja.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul o folosesc si nu consider ca ar trebui scoasa, cum spune si smeagol, cred ca celelalte pot fi adaugate si fara a scoate m4

Link to comment
Share on other sites

  • Faby locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer