PREMIUM MEMBER - 5E (PRET NOU) ×
PARTENERIAT MIXHOST.RO ×
Jump to content

TS.WESTCSTRIKE.RO

Join OUR TeamSpeak

Welcome to WESTCSTRIKE



Reclamatie ZM Admin (Abc)


PaiN-
 Share

Recommended Posts

Numele tau: PaiN-

Numele adminului: Abc

Data si ora: 17/07/2023   15:49

Motivul reclamatiei: Cumpar mod-ul Wesker , incep sa omor zombie , dupa ce il omor pe Abc ma anunta ca nu am voie sa folosesc jet ( ma avertizeaza cu 3-4 slap , cand am vazut ca da slap nu am mai folosit jet-ul ,doar saream dupa tasta space si ma trezesc cu un slay , ma uit pe forum la regulament si de moment nu se spune nimic despre Wesker Mode ca nu ai voie cu jet-ul si chiar daca nu aveam voie ma avertizat si nu lam mai folosit .

Dupa slay il anunt ca am sa ii fac o reclamatie si sa stranga dovezi dupa care vine cu amenintarea ca neam mai certat noi doi odata la inceput-ul sv.

*Edit* : Mentionez ca anumiti admin zice sa atacam ca zm la Wesker Mode , si unii zic ca nu .

Dovada (screenshot sau demo):

Captura de pantalla 2023-07-17 144711.png

Captura de pantalla 2023-07-17 145137.png

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Nu i ok..:))

Link to comment
Share on other sites

:respins:Am vorbit cu el deja de chestia asta si cu staful incă nu e nici o regula, dar o sa fie in cruand deocadată mai trebuie ceva mici modificari la noul mod. Multumesc si ne cerem scuze pentru problemele create !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

WESTCSTRIKE

Designed by JoiNET ( HaLoGeK )
WESTCSTRIKE ROMÂNIA © 2018-2023
×
  • Create New...
Statistica МС

Avem 2 servere principale de pe care sunt trimise articole unice către serverele dumneavoastră. Majoritatea jucătorilor noștri joacă pe cel mai recent GSClient, o mică parte pe vechea versiune 4554..

Master #1 - MasterServer (GSClient)
Master #2 - MasterServer